TRASANTY

Je asi málo kačerů, teří by neměli radost z nálezu nějakého toho trasantu v keši, obvzvláště z nálezu mince. A aby bylo co nacházet, tak je potřeba i něco vypustit. Podrobně zde uvedu pouze trasanty, které cestují, buď se mnou nebo samostatně. Ve sbírce mám pak několik dalších, ale jsou to "poličkové" kousky a když se dostanou někam ven, tak jen v mých rukou. Podrobný seznam je možno si prohlédnout v mém profilu na geocaching.com.

VYPUŠTĚNÉ MINCE

TB3J86M
 

GEOCOIN - 1000 Finds by marram.cz


Na oslavu nálezu 1000. keše jsem vypustil tuto minci. Má za úkol objet svět směrem na západ, uvidíme zda se jí to podaří.

 

TB31V5C
 

marram Wherigo Geocoin


Tato mince necestuje po keších sama, ale pouze se mnou. Ovšem má speciální misi a to navštěvovat pouze Wherigo keše. Slouží mi jako jakési počítadlo kilometrů mezi Wherigovkami.

 

TB2ZERD
 

GEOCOIN - Star Gate Geocoin


První vypuštěná mínce. Bohužel urazila jen 81,9km a byla ukradena. I to se hold mincím stává..

VYPUŠTĚNÉ TRAVEL BUGY

TB2RM94
 

TB - marram GeoFabia


Toto autíčko mě vozi na většinu kešek a tak si zaslouží jasnou identifikaci, co že je to za druh auta, je to prostě GeoAuto.

 

TB2T89H
 

TB - Go Home from Lipno


Úkol tohoto TB je jasný, doputovat po vlastní ose z dovolené na Lipně. Cestu zahájil v srpnu 2009 a stále cestuje. Uvidíme zda a kdy dorazí domů.